ILC6390CP-33
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
ILC6390CP-33
JLCPCB Part #
C3193292
Package
SOT-89-5
Description
-30℃~+80℃@(TA) 1 100kHz、180kHz 10V 3.3V 50mA Boost Boost Built-in Fixed No SOT-89-5 DC-DC Converters ROHS