FQA14N30
MFR.Part #
FQA14N30
JLCPCB Part #
C3291285
Package
TO-3P
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.36nF 15A 160W 260pF 290mΩ@10V 300V 30pF 40nC 5V N-Channel TO-3P MOSFETs ROHS