EFC4626R-TR
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
EFC4626R-TR
JLCPCB Part #
C605383
Package
BGA-4(1x1)
Description
-55℃~+150℃ 1.3V 1.4W 2 N-Channel 24V 46.2mΩ@4.5V 5A 7.5nC@4.5V Common Drain BGA-4(1x1) MOSFETs ROHS