FJP13007H2TU-F080
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FJP13007H2TU-F080
JLCPCB Part #
C3200872
Package
TO-220-3
Description
3V 400V 4MHz 8 80W 8A NPN TO-220-3 Bipolar (BJT) ROHS