FDI045N10A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDI045N10A
JLCPCB Part #
C3278179
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.23nF 100V 164A 263W 34pF 4.5mΩ@10V 4V 5.27nF 74nC@10V N-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs ROHS