FDBL0120N40
MFR.Part #
FDBL0120N40
JLCPCB Part #
C900875
Package
MO-299A
Description
-55℃~+175℃ 0.9mΩ@10V 1 N-channel 129pF 2.16nF 240A 3.2V 300W 40V 7.735nF 90nC@10V N-Channel MO-299A MOSFETs ROHS