FCU3400N80Z
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCU3400N80Z
JLCPCB Part #
C900605
Package
TO-251
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2A 3.4Ω@10V 32W 4.5V 400pF 800V 9.6nC@10V TO-251 MOSFETs ROHS