FCPF11N60
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCPF11N60
JLCPCB Part #
C899121
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.49nF 11A 320mΩ@10V 36W 3V 52nC@480V 650V 82pF TO-220F MOSFETs ROHS