FCH041N65EF-F155
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCH041N65EF-F155
JLCPCB Part #
C132692
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12.56nF 298nC@10V 35pF 41mΩ@10V 490pF 595W 5V 650V 76A N-Channel TO-247AC-3 MOSFETs ROHS