FAN5701UMP30X
MFR.Part #
FAN5701UMP30X
JLCPCB Part #
C3188396
Package
UMLP-16(3x3)
Description
-40℃~+85℃ 1.2MHz 2.7V~5.5V 30mA 6 Charge Pump PWM UMLP-16(3x3) LED Drivers ROHS