FAN54120UC435X
MFR.Part #
FAN54120UC435X
JLCPCB Part #
C3681546
Package
DFN-6(2x2)
Description
-30℃~+85℃ 1 4.35V 4V~28V 500mA 720uA Charging IC Support Support DFN-6(2x2) Battery Management ROHS