FAN2559S13X
MFR.Part #
FAN2559S13X
JLCPCB Part #
C3750138
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.3V 150uA 180mA 30uVrms 5.5V 50dB@(100kHz) Fixed PG Pin、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS