FAN2515S25X
MFR.Part #
FAN2515S25X
JLCPCB Part #
C3745307
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 2.5V 200mA 200mV@(200mA) 43dB@(120Hz) 6.5V 75uA Fixed PG Pin、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS