ESD7C3.3DT5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
ESD7C3.3DT5G
JLCPCB Part #
C233386
Package
SOT-723
Description
13pF 1uA 2 3.3V 5V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-723 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS