BZX84C47LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C47LT1G
JLCPCB Part #
C154772
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 170Ω 250mW 44V~50V 47V 50nA@32.9V SOT-23 Zener Diodes ROHS