BZX84C33LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C33LT1G
JLCPCB Part #
C31775
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 225mW 31V~35V 33V 50nA@23.1V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS