BZX84C13LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C13LT1G
JLCPCB Part #
C235768
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.4V~14.1V 13V 250mW 30Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS