BZX79C51
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX79C51
JLCPCB Part #
C3737699
Package
DO-35
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 48V~54V 500mW 500nA@35.7V 51V ±5% DO-35 Zener Diodes ROHS