BZX55C2V7
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX55C2V7
JLCPCB Part #
C3763903
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 10uA@1V 2.7V 500mW 85Ω ±5% DO-35 Zener Diodes ROHS