MTD2N40ET4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MTD2N40ET4
Description
-55℃~+150℃ 10pF 2A 3.5Ω@10V 320pF 400V 40W 40pF 4V 8.6nC@10V N-Channel - MOSFETs