BYW29-200G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BYW29-200G
JLCPCB Part #
C232399
Package
TO-220AC-2
Description
-65℃~+175℃ 1.3V@20A 100A 200V 5uA@200V 8A Independent TO-220AC-2 Diodes - General Purpose ROHS