74F280SJ
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
74F280SJ
JLCPCB Part #
C3289649
Package
SOIC-14-208mil
Description
0℃~+70℃ 1mA 20mA 4.5V~5.5V 74F 9 Parity Generator/Checker 奇校验生成、同时输出奇/偶校验信号、偶校验生成 SOIC-14-208mil Parity Generators and Checkers ROHS