74ALVCH16240DT
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
74ALVCH16240DT
JLCPCB Part #
C3754679
Package
TSSOP-48
Description
-40℃~+85℃ 1ns@3.3V,30pF 2.3V~3.6V 24mA 24mA 4 4 40uA 74ALVCH Tri-State Unidirectional TSSOP-48 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers