1.5KE51ARL4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE51ARL4G
JLCPCB Part #
C3714031
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 21.4A 43.6V 48.5V 5uA 70.1V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS