1.5KE30AG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE30AG
JLCPCB Part #
C3711357
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 25.6V 28.5V 36A 41.4V 5uA TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS