1.5KE27AG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE27AG
JLCPCB Part #
C3700411
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 23.1V 25.7V 37.5V 40A 5uA TVS Unidirectional 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS