1.5KE220CA
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE220CA
JLCPCB Part #
C3718683
Package
DO-201
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 185V 209V 328V 4.8A 5uA Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS