1.5KE130ARL4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE130ARL4
Description
-65℃~+175℃ 111V 130V 179V 5uA 8.4A TVS Unidirectional - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS