1.5KE120CARL4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE120CARL4
Description
-65℃~+175℃ 102V 120V 165V 5uA 9.1A Bidirectional TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS