1.5KE100CARL4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE100CARL4
Description
-65℃~+175℃ 100V 11A 137V 5uA 85.5V Bidirectional TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS