YGW75N65HP
MFR.Part #
YGW75N65HP
JLCPCB Part #
C4153747
Description
-40℃~+175℃ 150ns 2.1V@75A,15V 2.1mJ 2.7mJ 30pF 375W 4.2V@250uA 4.7nF 430pF 50ns 50ns 650V 75A TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS