YGW40N65F1
MFR.Part #
YGW40N65F1
JLCPCB Part #
C4153734
Description
-40℃~+175℃ 100pF 120ns 188W 2.1nF 2.4V@40A,15V 2mJ 400uJ 40A 40pF 45ns 4V@250uA 650V 75ns TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS