VT16V100M6X5
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
VT16V100M6X5
JLCPCB Part #
C48970995
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16V 2000hrs@105℃ 5.4mm 6.3mm 60mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS