SRG1040-100-M
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
SRG1040-100-M
JLCPCB Part #
C53463006
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
10uH 30mΩ 7.8A 8.6A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS