SRG0630-3R3-M
MFR.Part #
SRG0630-3R3-M
JLCPCB Part #
C53462986
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
22mΩ 3.3uH 6.5A 9.5A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS