SRG0624-6R8-M
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
SRG0624-6R8-M
JLCPCB Part #
C53462982
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
4A 6.8uH 65mΩ 6A Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS