SRG0530-3R3-M
MFR.Part #
SRG0530-3R3-M
JLCPCB Part #
C53462925
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
3.3uH 33.5mΩ 5.5A 6A Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS