SRG0530-2R2-M
MFR.Part #
SRG0530-2R2-M
JLCPCB Part #
C53462924
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
2.2uH 22mΩ 6.5A 7A Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS