SRG0530-100-M
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
SRG0530-100-M
JLCPCB Part #
C53462978
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
104mΩ 10uH 3.5A 3A Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS