SRG0420-6R8-M
MFR.Part #
SRG0420-6R8-M
JLCPCB Part #
C53462919
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
157mΩ 2.2A 2.5A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS