SRG0420-4R7-M
MFR.Part #
SRG0420-4R7-M
JLCPCB Part #
C53462918
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
105mΩ 3.5A 3A 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS