SRG0420-3R3-M
MFR.Part #
SRG0420-3R3-M
JLCPCB Part #
C53462917
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
3.3uH 3.5A 4A 76mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS