SRG0420-2R2-M
MFR.Part #
SRG0420-2R2-M
JLCPCB Part #
C53462916
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
2.2uH 49mΩ 4A 5A Molded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS