SRG0420-220-M
MFR.Part #
SRG0420-220-M
JLCPCB Part #
C53462921
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
1.2A 1.3A 22uH 500mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS