SRG0420-1R5-M
MFR.Part #
SRG0420-1R5-M
JLCPCB Part #
C53462915
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
1.5uH 36mΩ 4.5A 6.5A Molded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS