PB16V470M6X11
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PB16V470M6X11
JLCPCB Part #
C51934162
Package
Plugin,D6.3xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16V 16mΩ@100kHz 2.5mm 4.1A@100kHz 470uF 5000hrs@105℃ 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS