JER2512F3R3R5L
MFR.Part #
JER2512F3R3R5L
JLCPCB Part #
C49164686
Description
3.5mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS