GA25V150M6X7
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
GA25V150M6X7
JLCPCB Part #
C51018320
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 2000hrs@105℃ 2000mA@100kHz 25V 30mΩ@100kHz 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS