ERG63V1000M16X26
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERG63V1000M16X26
JLCPCB Part #
C51904476
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 26mm 54mΩ@100KHz 63V ±20% 插件,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS