ERG25V100M6X7
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERG25V100M6X7
JLCPCB Part #
C48935385
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 205A@100kHz 25V 6.3mm 600mΩ@100kHz 7mm ±20% Plugin,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS